Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Taxi » Ale Taxi – nowa jakość podróżowania

 Ale Taxi – nowa jakość podróżowania

VX680_3_lg

Ale Taxi po raz kolejny udowadnia, że wyznacza nowe standardy obsługi klienta, pozostając najbardziej innowacyjną korporacją zrzeszającą taksówkarzy w Lublinie. Najwyższą jakość usług gwarantują systematycznie wdrażane najnowsze technologie.

Przykładem jest terminal pozwalający obsługiwać transakcje bezgotówkowe; spośród rozwiązań oferowanych przez konkurencję, to, proponowane przez Ale Taxi, stanowi najwyższą klasę. Terminal Verifon VX680, w sposób niezawodny, obsługuje wszystkie dostępne formy płatności na rynku (w tym karty zbliżeniowe typu PayPass, MyWallet, a także płatności NFC, Kartami Klienta – flotowymi ALE CARD oraz elektronicznymi voucherami).

Ale Taxi to także odpowiedzialne zarządzanie. Nasi kierowcy, a więc osoby, które mają bezpośredni kontakt z Wami, są odpowiednio dobierani. W sposób przemyślany wybieramy także samochody, aby zapewnić jak najwyższy komfort podróży. W efekcie jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym (a nieraz bardzo nietypowym) wymaganiom Klientów.

To dzięki temu Ale Taxi może pochwalić się kilkudziesięcioma tysiącami zleceń miesięcznie, co czyni naszą korporację najprężniej funkcjonującą na terenie Lublina. W trosce o Klientów dbamy o to, aby w każdej chwili liczba dostępnych taksówek była wystarczająca, po to, żeby czas oczekiwania na przyjazd kierowcy był jak najkrótszy. Obecnie na ulicach Lublina doliczyć się można ponad 120 samochodów z logo Ale Taxi (w tym, oprócz samochodów osobowych, vany 6- i 8- osobowe, samochody kombi oraz – nowość – samochody klasy VIP tzw. ALE VIP Class).

Dzięki temu jesteśmy w stanie w atrakcyjnej cenie zaspokajać potrzeby Klientów w bardzo szerokim zakresie usług:

- obsługi imprez integracyjnych (możliwość negocjacji ceny)

- obsługi wesel, ślubów, studniówek, wieczorów kawalerskich i panieńskich (z pełną gwarancją dyskretności)

- wyjazdów turystycznych, krajoznawczych

- transferów z każdego lotniska w Polsce (przewóz i odbiór osób bliskich, znajomych, gości)

- obsługi gości typu VIP

- obsługi osób obcojęzycznych

- przewozu rzeczy

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie www.aletaxi.pl oraz skorzystania – już teraz – z oferty Ale Taxi:

Ale Taxi Centrala Radio Taxi 81 511 11 11
Telefony komórkowe: 791 511 111

 

© 2013 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www