Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Kultura, Radio Taxi Lublin » Ale Taxi partnerem akcji „Dycha dla Kuby”

Ale Taxi zostało partnerem akcji charytatywnej „Dycha dla Kuby”.

Kuba jest chory na mukowiscydozę i potrzebuje przeszczepu płuc. Zabieg, który może uratować mu życie przeprowadzić można jedynie w Wiedniu, a jego koszt to 500 tys. złotych. Na zebranie tej kwoty pozostało jedynie kilka miesięcy, co jest niewykonalne dla jednej osoby.

Jakub Bielak jest studentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej. Lubelscy Studenci zrzeszają się, aby mu pomóc. Do akcji sukcesywnie włączają się inne uczelnie, m. in. Politechnika Warszawska.

W ramach akcji planowana jest organizacja szeregu wydarzeń kulturalnych, koncertów, z których dochód przeznaczony będzie na zabieg. W akcji bierze udział m.in. Mietek Szcześniak, finaliści programu „Mam talent”: grupa taneczna UDS, Paweł Ejzenberg. Jedną z inicjatyw jest przejazd trasy Lublin-Wiedeń na tandemie w celu zrobienia zdjęć kliniki, w której Kuba może otrzymać nowe życie.

Ale Taxi serdecznie zaprasza do udziału w tych wydarzeniach.

A już w najbliższy weekend – 13-go lutego o godz. 18.00 – w Centrum Kongresowym UP odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Jakuba Bielaka.

Wystąpią m.in.
Magda Welc
Grzegorz Kloc (ex Sixteen)
Double Decker
Jakub Niedoborek i Jakub Kotynia
oraz wielu innych lubelskich artystów.

Więcej informacji o Kubie na stronie http://ostatnioddech.prv.pl/© 2011 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www