Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Kultura » ALE TAXI SPONSOREM „FOTOBALL’A” I „ZWIERCIADEŁ”!

ALE TAXI SPONSOREM „FOTOBALL’A” I „ZWIERCIADEŁ”!

Ale Taxi właśnie nawiązało współpracę z Fundacją Teatrikon w ramach projektów VIII Spotkań Teatralnych „Zwierciadła” 2011 oraz Fotoball’a.
Fotoball to projekt, który łączy sport i sztukę, a konkretnie turniej piłki nożnej z konkursem fotografii sportowej. Dwudniowe rozgrywki piłkarskie odbędą się na hali sportowej Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w dniach 4 -5 marca (piątek – sobota), wszystko to w blasku fleszy młodych fotografów z całej Lubelszczyzny. A na koniec w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 przy ul. Bernardyńskiej zapraszamy na dwutygodniową wystawę najlepszych zdjęć turnieju, wybranych przez ekspertów z Lubelskiej Szkoły Fotograficznej.

Z kolei Spotkania Teatralne „Zwierciadła” to wojewódzki konkurs teatrów amatorskich, podczas którego przez trzy dni licealiści będą występowali na scenie II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie, brali udział w warsztatach umiejętności scenicznych oraz oglądali występy profesjonalnych teatrów. Do Zamoya zapraszamy od 9 do 11 marca (środa – piątek)!

© 2011 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www