Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Taxi w Lublinie » Nowe czytelne numery taxi w Lublinie

Na przełomie stycznia i lutego br wśród lubelskich korporacji taxi zadrżało…A wszystko za sprawą naklejek z herbem Lublina, numeru bocznego taksówki i jednej korporacji taxi…

Już wyjaśniamy całe zamieszanie.

Lubelscy taksówkarze reprezentowani przez jedną korporację zaprotestowali przeciwko proponowanej przez prezydenta Lublina zmianie przepisów dotyczących oznaczeń na taksówkach. Zmiana ta miałaby polegać na zniesieniu przepisu zabraniającego taksówkarzom umieszczania na drzwiach bocznych pojazdów jakichkolwiek napisów obok naklejki z herbem Lublina i numerem bocznym. Prezydent co prawda decyzji swej nie uzasadnił, ale wydaje się, że propozycja władz Lublina jest zasadna. Jak podkreślają przedstawiciele Stowarzyszenia Jedynka, właściciela korporacji ALE TAXI, którzy jako jedyni wsparli propozycję prezydenta- należy wspierać inicjatywy mogące poprawić mieszkańcom Lublina i turystom jasną komunikację z taxi w Lublinie. Taksówki korporacji ALE TAXI mają naklejony na drzwiach widoczny z daleka numer telefonu 81 511 11 11 i dzięki temu są dobrze widoczni.

Należy podkreślić fakt, że m.in. takie umieszczenie numerów na drzwiach bocznych taksówek ALE TAXI pozwoliło tej korporacji zaistnieć na lubelskim rynku i stworzyć nowe miejsca pracy, co pozostaje nie bez znaczenia w naszym mieście i bardzo dobrze świadczy o tej korporacji. Co prawda jedna z korporacji taksówkarskich wyraźnie zaprotestowała przeciwko zaproponowanej przez prezydenta zmianie, zarzucając głównie ALE TAXI złe intencje, ale był to protest o znaczeniu marginalnym.

O dalszych rozstrzygnięciach w tej sprawie będziemy informowali na bieżąco na serwisie taxiwlublinie.pl Najlepsze taxi w mieście.

© 2010 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www