Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności » Prawdopodobnie najlepsze taxi dla studentów

taxidlastudentowALE TAXI to prawdopodobnie najtańsze taxi w Lublinie…

Należy wiedzieć, iż nie jest to jedyny walor tej innowacyjnej korporacji. ALE TAXI już nie raz pokazała, że aktywnie uczestniczy w promocji naszego miasta. Tym razem jako główny partner imprezy pod tytułem LECH MAJ PARTY FELINIADA 2010 wspiera liczną społeczność studencką.

ALE TAXI zaangażowała się w organizację lubelskich Juwenaliów 2010. Korporacja na zasadzie dobrego partnerstwa będzie obsługiwała LECH MAJ PARTY FELINIADA 2010. Ponadto ALE TAXI przygotowała specjalną ofertę cenową dla imprezujących tam studentów. Jest to 1,67 za kilometr. Teraz każdy student wróci bezpiecznie i tanio do domu.

LECH MAJ PARTY FELINIADA 2010 potrwa od 6-19 maja. Program jest bogaty w liczne atrakcje, m.in. grillowanie, konkursy, turnieje oraz występy muzyczne znanych gwiazd. Podczas imprezy wystąpią tacy artyści jak zespół HEY oraz Kalwi&Remi. Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie w Lublinie, a każdy student znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. ALE TAXI obsługuje LECH MAJ PARTY FELINIADA 2010 na zasadzie wyłączności.

ALE TAXI jest wyłącznym partnerem taxi w Lublinie Lech Maj Party Feliniada 2010

© 2010 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www