Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Promocje i karty taxi, Taxi » ALE CARD – INNOWACYJNY SYSTEM KONTROLI WYDADKÓW ALE TAXI

Pragniemy poinformować, iż Ale Taxi – jako jedyna korporacja zrzeszająca taksówkarzy w Lublinie – w pełni wdrożyła innowacyjny system płatności i kontroli wydatków Ale Card. Pozwala on efektywnie zarządzać transakcjami bezgotówkowymi, dzięki czemu klient ogranicza do minimum czas poświęcany na rozliczenia przejazdów z Ale Taxi, a w razie potrzeby ma dostęp do dokładnych statystyk.

Ale Card został oparty na rewolucyjnym rozwiązaniu zastosowania w praktyce systemu TAXIpay. Dzięki niemu – z każdego miejsca na świecie – bardzo łatwo można zarządzać przejazdami poszczególnych pracowników firmy. Wystarczy połączenie z Internetem, aby bezpiecznie oraz szybko uzyskać szczegółowe informacje o intensywności kursów, ich koszcie itp. Dostępne w każdej chwili raporty oraz zestawienia pomogą kontrolować wydatki firmy, dzięki czemu korzystanie z usług Ale Taxi będzie jeszcze tańsze.

System Ale Card pozwala dowolnie wprowadzać pracowników do bazy danych, z podziałem na oddziały i sekcje, którym administrator może – według własnego uznania – ustalić limit kredytowy. Historia oraz statystyki operacji dostępne są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a ich wyniki można eksportować do popularnego formatu Microsoft Excel. Ale Card to także jedna faktura uwzględniająca wszystkie kursy.

Ale Card to minimum formalności i maksimum wydajności w zarządzaniu wydatkami firmy. Oszczędność czasu oraz szybki dostęp do statystyk podróży pracowników pozwalają w łatwy sposób wykrywać związane z nimi nieprawidłowości. Jest to rozwiązanie, z którego z powodzeniem korzysta już wielu przedsiębiorców, a które teraz dostępne jest w ofercie Ale Taxi.

  Kontakt: 512022622

© 2012 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www