Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Promocje i karty taxi, Przewóz osób Lublin, Taxi » Ale Taxi jeszcze nowocześniejsze dzięki RT3000

rt3000Pragnąc zachować najwyższą jakość usług, korporacja Ale Taxi systematycznie wdraża nowoczesne rozwiązania techniczne o potwierdzonej niezawodności. Jednym z nich jest system dyspozytorski RT3000, który pozwala na maksymalne skrócenie czasu oczekiwania na taksówkę.

Jest to możliwe dzięki sprawnej dystrybucji przyjmowanych zamówień do kierowców taksówek. Przekazywane są one wszystkimi dostępnymi kanałami na urządzenia w samochodach Ale Taxi: zarówno za pomocą sieci GSM, jak i za pomocą własnych nadajników radiowych i radiotelefonów umieszczonych w samochodach. Każdy samochód jest monitorowany za pomocą odbiorników GPS, co bezpośrednio przekłada się na wzrost bezpieczeństwa oraz zwiększenia wydajności systemu, np. krótszy czas dojazdu po pasażera.

Stałe podnoszenie jakości usług Ale Taxi jest znakiem firmowym korporacji. System dyspozytorski jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na czas oczekiwania na taksówkę. Ale Taxi w chwili obecnej korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki czemu kierowcy korporacji są dostępni dla Klientów najszybciej jak to tylko możliwe.

Nowy system dyspozytorski pozwala również przesyłać klientowi smsem istotne dla niego informacje: o marce, kolorze oraz numerze rejestracyjnym samochodu. Pasażer dostanie również powiadomienie smsem o tym, że taksówka już na niego czeka. Koniec wyczekiwania na deszczu i mrozie!

Zaoszczędź sobie kłopotu, czasu i… pieniędzy! Wybierz Ale Taxi.

Zadzwoń: 81 511 11 11

Oferta dla studentów: 1,67/km!

www.aletaxi.pl

Tagi: , , ,
© 2014 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www