Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Kultura » Koncert Eldo w Lublinie

Już w poniedziałek wielkanocny (9 kwietnia) zapraszamy do klubu Graffiti na długo wyczekiwany w Lublinie koncert Eldo. Początek o godzinie 20:00.

Eldo & Daniel Drumz w Lublinie! Dolar & Szach/Zetena

Miejscowość: Lublin (Graffiti)
Godzina: 20:00 
Cena wejściówki:
 25/30/35.

 

Już 9 kwietnia w Lany Poniedziałek zapraszamy Was na długo oczekiwany w Lublinie koncert, jednej z czołowych postaci rodzimego hip hopu – Eldo, który wystąpi z Daniel Drumz!

Eldo należy do czołówki polskich raperów, zarówno pod względem ilości sprzedawanych płyt, jak i jakości zawartego na nich materiału. Warszawski mistrz ceremonii był współzałożycielem legendarnego już zespołu Grammatik, zaś od 2001 roku z powodzeniem nagrywa solowe albumy. „Zapiski z 1001 Nocy”, szósty krążek firmowany jego pseudonimem, ukazał się w 2010 r. i błyskawicznie zyskał status złotej płyty. Raper jest również członkiem grupy Parias, z którą niedługo wyda kolejny album. Poetycki, niebanalny styl i budzące szacunek umiejętności Leszka, od wielu lat zapewniają mu uznanie fanów i krytyków.

Towarzyszący Eldo dj Daniel Drumz to pochodzący z Krakowa doświadczony turntablista, parkietowy weteran i utalentowany producent. Jest między innymi autorem wydawanych w ściśle limitowanych nakładach mikstejpów „Electric Relaxation”. Daniel Drumz, który rozgrzeje publike grając krótkiego seta tuż przed wejściem Eldo na scenę,

Support zagrają przedstawiciele lubelskiej sceny hh: Dolar oraz artyści występujący w projekcie „Halo Ziemia”, czyli Szach & Zetena.

Dolar to pięciokrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Jest dwukrotnym zwycięzcą „Bitwy o Bałtyk” oraz zdobywcą I miejsca na „Bitwie o Mokotów” 2011r. Na swoim koncie ma dziesiątki bitew, koncertów i działań artystycznych. Jest również raperem studyjnym. W 2011 roku wraz z Brudnym Woskiem wydał płytę „Dwanaście Taśm”. Dolar aktualnie pracuje nad nowym albumem.

„Halo Ziemia” – projekt ten tworzy raper Szach, producent Zetena oraz artyści zaprzyjaźnieni z lubelskim studiem RedLine. Szach to raper wywodzący się ze starej szkoły, hołdujący, analogowym brzmieniom, przemyślanym wierszom, operujący niebanalną techniką rymowania. Zetena jest jednym z najlepszych lubelskich producentów, muzyk z pasją, wielkim doświadczeniem i profesjonalnym warsztatem umiejętności. Współpraca tych dwóch artystów zaowocowała powstaniem albumu noszącego tytuł „Halo Ziemia”, który ukazał się 1 czerwca 2011 roku.

Za gramofonami przed imprezą jak i po stanie młody obiecujący lubelski DJ Czarli, który rozkręci imprezę dobrym czarnym rapem, oraz zademonstruje swoje arsenał skreczów.

© 2012 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www