Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Kultura » Koncert O.S.T.R.

W sobotę 21 kwietnia o godzinie 20:00 w klubie Graffiti odbędzie się O.S.T.R. / TABASKO + PROXIMITE (MAŁPA & JINX) + MEDIUM + ROVER.

Na koncert jedź z AleTaxi. Zadzwoń: 81 511 11 11.

Miejscowość: Lublin (Graffiti)
Godzina: 20 
Cena wejściówki:
 35/40/45 zł.

 

Rock On Promotion zaprasza 21 kwietnia do Klubu Graffiti na jedno z najważniejszych wydarzeń hip-hopowych w Lublinie. Na jednej scenie materiał z najnowszych płyt zaprezentują m.in. O.S.T.R., Medium, Rover oraz Małpa z Jinxem

Ostry promować będzie swój najnowszy muzyczny projekt czyli TABASKO, w składzie Zorak, Kochan, Haem, O.S.T.R. (cała czwórka na mikrofonach). Premiera płyty przewidziana jest na 27 marca 2012. Na koncercie Ostry przypomni również wydany 10 lat legendarny już album „Tabasko”. Medium zaprezentuje swój debiutancki album „Teoria Równoległych Wszechświatów” , Małpa z Jinxem – Proximite. Na imprezie pojawi się również kielecki raper Rover – promujący płytę „Kalejdoskop Wspomnień”.

21 KWIETNIA 2012 (SOBOTA)
KLUB GRAFFITI, AL. PIŁSUDSKIEGO 13 A
START 20:00

Wystąpią:
O.S.T.R., ZORAK, KOCHAN & DJ HEAM JAKO PROJEKT TABASKO
MAŁPA & JINX / PROXIMITE
MEDIUM
ROVER
oraz goście

Bilety w cenie:
35 zł (I pula)
40 zł (II pula)
45 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż:
Klub Graffiti – al. Piłsudskiego 13 a
Monument Skateshop ul. Krakowskie Przedmieście 30
HS Skateshop ul. Narutowicza 14

Rezerwacje mailowe biletów tak jak na inne nasze koncerty realizujemy w następujący sposób. Wyślij informację na adres: [email protected] podając w treści swoje dane: imię, nazwisko, miejsce zameldowania oraz liczbę zamawianych biletów, w treści maila napisz informację o koncercie na który chcesz zarezerwować bilety. Rezerwacja mailową rozpoczniemy z dniem 1 marca.

© 2012 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www