Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Kultura » Koncert zespołów Feel i Cree

W najbliższą niedzielę (22.01.2012r.) o godzinie 18:00 w klubie Graffiti w Lublinie odbędzie się koncert zespołów Feel oraz Cree.
Miejscowość: Lublin (Graffiti)
Godzina: 18:00 
Cena wejściówki:
 25 PLN.
Uwaga! Na Grouponie jeszcze przez kilka godzin zakupić można bilet o 50% taniej: http://www.groupon.pl/oferty/lublin/klubgraffiti/2806058

Na koncert jedź z AleTaxi. Zadzwoń: 81 511 11 11.

Po sukcesie dwóch poprzednich albumów przyszedł czas na kolejny krążek jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Kwartet z Katowic podbił serca polskiej publiczności dostarczając melodyjnych i przebojowych kompozycji, które od pierwszego przesłuchania zapadają w pamięć (oba poprzednie albumy pokryły się platyną). 18 października do sklepów muzycznych trafił nowy krążek zespołu Feel. Wydawnictwo zatytułowane „Feel 3” zawiera 10 nowych utworów w tym „Weekend” (utwór pojawił się w filmie Cezarego Pazury o tym samym tytule). Dodatkowo na płycie znalazły się też dwa utwory bonusowe – „Więcej jeśli się da” oraz „Zwycięstwa smak” (z gościnnym udziałem 16 członków zwycięskiej ekipy Piotra Kupichy z programu „Bitwa na głosy”).

Zespół w październiku wyruszył w trasę koncertową promującą nowy album. Kameralne występy w klubach w największych miastach w Polsce będą niebywałą okazją dla fanów do posłuchania nowych kompozycji w koncertowej oprawie. Oprócz zespołu Feel na scenie pojawią się również zespół Cree, którego liderem jest Sebastian Riedel oraz Marcin Kindla, którego przebój „Teraz i Tu” cieszy się coraz większą popularnością wśród słuchaczy.

Bilety na każdy z koncertów dostępne u dystrybutora: www.kupbilet.pl oraz w kasach klubów.

Na trasie Piotr Kupicha z zespołem odwiedzą również salony sieci Empik by spotkać się z fanami i
podpisać nową płytę.

© 2012 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www