Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Kultura » UNITY TOUR 2011 – Abradab, Marika, Junior Stress, ComeYah

Miejscowość: Lublin (Graffiti)
Godzina: 19:00 
Cena wejściówki:
 35/40 zł.

 

UNITY TOUR 2011

ABRADAB
MARIKA
Junior Stress
ComeYah

Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu.
Sprzedaż: salony Empik i Media Markt, punkty sprzedaży sieci Eventim oraz przez www.eventim.pl.

UWAGA! Istnieje także możliwość telefonicznej rezerwacji biletów na lubelski koncert UNITY TOUR 2011! Dzwońcie pod nr 663317774!

W Lublinie w następujących miejscach:
Music Dealer, ul. Peowiaków 12
EMPiK Lublin Plaza, ul. Obrońców Pokoju 1a (CH Plaza), tel. 81 531 04 00
Empik Lublin Olimp, al. Spółdzielczości
EMPiK Lublin DTC, ul. Krakowskie Przedmieście 40 (DTC „Sezam”), tel. 81 534 32 74
Media Markt, ul. T. Zana 31

Nowi artyści na trasie Unity Tour 2011

Organizatorzy informują, że, ze względu na napięte grafiki muzyków współpracujących z artystami, dokonano zmian w koncertowym składzie dwóch imprez z cyklu Unity Tour 2011. Ostatecznie 21 października w Lublinie zagrają Abradab, Marika, Junior Stress i ComeYah, a 22 października w Krakowie miejsce Mariki zajmie Junior Stress. Wszystkim występującym artystom towarzyszyć będzie żywe instrumentarium.

Unity Tour 2011 to trasa jakiej Polska jeszcze nie widziała! Kilkugodzinne koncertowe maratony, w kilkunastu polskich klubach to idealne imprezy dla fanów regaae, dancehallu oraz hip-hopu. Na jednej scenie grać bowiem będą niekwestionowani mistrzowie swoich gatunków! Ideą, która zainicjowała ich wspólne podróżowanie i koncertowanie była chęć kompleksowego zaprezentowania tego, co współczesna polska muzyka reggae i hip-hop ma najciekawszego, a tym samym potrzeba zjednoczenia na jednej scenie jej czołowych przedstawicieli. Wybrani zostali zatem najbardziej aktywni, intrygujący i popularni artyści, którzy od lat wnoszą świeżość, nową energię oraz niejednokrotnie zaskakują w gatunku, w ramach którego tworzą.
W związku ze zmianami do składu Unity Tour 2011 dołączył głośny raggowy wokalista, dj, konferansjer i selekta Junior Stress. Jego koncerty to pełene energii dancehallowe show a jamajskie riddimy na żywo wzbogaci muzyka krakowskiego zespołu Sun El Riddim Band. Z kolei 7-osobowa formacja ComeYah gra muzykę inspirowaną przez roots reggae, nie unikając przy tym innych brzmień – począwszy od ska, rocksteady przez dub, raggamuffin, aż do jungle, a nawet r’n’b.
Niezmiennie, na wszystkim imprezach podczas trasy koncertowej zagra Abradab – współzałożyciel legendarnej grupy Kaliber 44, a po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczął solową karierę i wydał cztery solowe albumy (za ostatni – „Abradabing” otrzymał Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Hip-Hop 2010). Abradab w towarzystwie żywych instrumentów zabierze wszystkich przybyłych w podróż m.in. przez swoje największe hity, które na stałe weszły do kanonu gatunku.
Mesajah zaprezentuje premierowo kilka kawałków ze swojej najnowszej solowej płyty „Jestem Stąd”, która ukaże się pod koniec listopada, nie zabraknie też utworów z jego pierwszego albumu „Ludzie Prości”. Na scenie pojawi się także rodzima formacja Mesajah – Natural Dread Killaz – niemająca sobie równych wrocławska grupa reggae, grająca w towarzystwie muzyków Riddim Bandits, których koncerty to potężna dawka energii.
Jedyna kobieta wśród gwiazd trasy to Marika, nazywana Pierwszą Damą polskiego reggae i dancehallu. Dzięki niej nie zabraknie dźwięków z pogranicza soulu i R&B. Na scenie towarzyszyć jej będzie Spoko Armia. Na deser najlepszy polski beatboxer – Zgas, który da pokaz swoich technicznych umiejętności oraz zaprezentuje materiał z jego debiutanckiej solowej płyty „Human Beatbox”.

UNITY TOUR 2011 – Lublin: Abradab, Marika, Junior Stress, ComeYah
21 października 2011, godz. 19:30
klub Graffiti, al. Piłsudskiego 13
Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu.

© 2011 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www