Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Kultura, Taxi w Lublinie » „Ostatni oddech – życie dla Kuby” – tandemem do Wiednia

6 marca o godzinie 11 spod Bramy Krakowskiej rusza rajd rowerowy w ramach akcji Ostatni Oddech – życie dla Kuby. Ideą rajdu jest wypromowanie i nagłośnienie problemu leczenia mukowiscydozy oraz wsparcie finansowe naszego kolegi cierpiącego na tę bezlitosną chorobę.

Trasa rajdu przebiega m.in. przez Kraków, Sandomierz i Cieszyn, a nasi kolaże chcą dotrzeć do Wiednia – jedynej kliniki w Europie, która wykonuje przeszczepy płuc o osób chorych na mukowiscydozę.

Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej inicjatywy poprzez kibicowanie naszym kolażom na trasie przejazdu Krakowskim Przedmieściem, al. Racławickimi i Kraśnicką.

Kuba jest chory na mukowiscydozę i potrzebuje przeszczepu płuc. Zabieg, który może uratować mu życie przeprowadzić można jedynie w Wiedniu, a jego koszt to 500 tys. złotych. Na zebranie tej kwoty pozostało jedynie kilka miesięcy, co jest niewykonalne dla jednej osoby.

Jakub Bielak jest studentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej.

2 Comments

  1. Jacek pisze:

    Jak mozna pomoc Kubie?prosze o info?mieszkam w Krakowie.czekam na meila

  2. Autor pisze:

    Więcej informacji znajdziesz na stronie http://ostatnioddech.prv.pl/ . Jest tam numer konta, pod który można wpłacać darowizny, instrukcja jak wypełnić PIT, aby przekazać 1% podatku i inne informacje dotyczące Kuby.

© 2011 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www