Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Promocje i karty taxi, Radio Taxi Lublin, Tanie taxi Lublin, Taxi, Taxi w Lublinie » Promocja „Podwajamy korzyści” w Ale Taxi!

Już od 9 marca rusza nowa promocja Ale Taxi. Od środy w Ale Taxi możesz realizować karty promocyjne dowolnego Radio Taxi. Ponadto otrzymasz talony rabatowe o wartości promocyjnego przejazdu, które wykorzystać można na przejazdy z Ale Taxi!

Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy, że zamówisz Ale Taxi pod numerem 81 511 11 11 i przekażesz kierowcy wypełnioną kartę promocyjną innej korporacji, a będziesz mógł skorzystać z przejazdu promocyjnego. Co więcej, jeśli karta promocyjna innej korporacji gwarantowała darmowy przejazd za np. 10zł, to nie tylko będziesz mógł go zrealizować z Ale Taxi, ale także dostaniesz równowartość karty (10zł) w talonach rabatowych do wykorzystania na kolejne kursy.

Tak wyglądają talony, którymi będziesz mógł płacić za kolejne kursy z Ale Taxi. Wykorzystać je można do 15 kwietnia.

Promocja trwa do wyczerpania talonów. Kierowca ma prawo do weryfikacji kart promocyjnych. Oferta obejmuje realizację tylko kart kwotowych; karty procentowe nie są realizowane przez Ale Taxi.

O podwajaniu korzyści usłyszysz także w radiu:


2 Comments

  1. super ,w końcu zmienie radio na ALE

  2. BOOLEK pisze:

    ZAJEBISTA ZABAWA BYłA DZIęKI ALE TAXI

© 2011 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www