Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Aktualności, Taxi w Lublinie » Urodzinowa promocja cenowa w ALE TAXI. Płać mniej za taxi w Lublinie…

Chcesz płacić mniej za taxi w Lublinie?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby płacić mniej za taxi w Lublinie to skorzystaj z fantastycznej oferty korporacji ALE TAXI.

We wrześniu z okazji 1 urodzin korporacja ALE TAXI wystartowała z bardzo atrakcyjną ofertą skierowaną do wszystkich aktywnych lublinian- Urodzinowa promocja cenowa.

Już od pierwszego września zamawiając ALE TAXI zapłacimy tylko 1,67 za km. Jest to bezdyskusyjnie najlepsza cena w Lublinie.

Poczuj się doceniony i z okazji urodzin ALE TAXI i korzystaj z najlepszych cen. Zmień taxi na ALE TAXI i Jeździj po prostu taniej.

Urodzinowa promocja cenowa trwa tylko do końca września, tak więc zamawiając taxi zadzwoń po ALE TAXI i ciesz się najlepszą ceną w Lublinie.

Zadzwoń i skorzystaj już teraz: Tel. 81 511 11 11

www.aletaxi.pl

1 Comment

  1. Super fajna promocja i ogólnie rzecz biorąc jest to (jak dla mnie) najlepsza korporacja w Lublinie.
    Ostatnio na mieście zauważyłam zorganizowaną akcję, która chyba miała na celu przestraszanie przechodniów (potencjalnych pasażerów). Rozchodzi mi się o głos z zaświatów który wydobywa się z megafonów Waszych lawet. Panowie czy w tym mieście nie ma kobiet o miłym głosie??? I nie chodzi mi tu o dyskryminację mężczyzn :) Po prostu przestraszyłam się idąc ulicą kiedy nagle, „z partyzanta” wyjechała mi lawet zza pleców.
    Pozdrowienia dla kierowców, Pań dyspozytorek oraz zarządu Jedynek.

© 2010 Taxi w Lublinie Taxi Lublin Portal nie tylko o taksówkach taxiwlublinie.pl · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress
Katalog Stron Internetowych F-MEDIA Reklama w internecie Katalog stron www